1045 TL Değerindeki Müthiş Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’un gizemli bedava oyunları geri döndü! Kütüphanelerimizi tıka basa dolduracağımız oyunların ilki ise Steam’de 35,99 dolar, yani yaklaşık 1045 TL olan Destiny 2: Legacy Collection oldu.

Davulcu vur davula, Epic Games’in gizemli bedava oyunları geri döndü!

Yeni yıl döneminde kullanıcılarına her gün bir bedava oyun hediye eden Epic Games Store’un gizemli bedava oyunları bu yıl da döndü. Haftalık bedava oyunların aksine her gün bir yenisine kavuşacağımız oyunlarımızı ise 19:00’dan önce göremiyoruz ve bizleri 24 saatlik bir geri sayım karşılıyor.

İlk bedava oyunumuz Destiny 2: Legacy Collection.

Steam’de 35,99 dolar, yani güncel kurla yaklaşık 1045 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan Destiny 2: Legacy Collection sevilen oyunun The Witch Queen, Beyond Light ve Shadowkeep DLC’lerini içeriyor. Pek çok yeni silah ve zırh parçasına da kavuştuğumuz paket yarın saat 19:00’a kadar ücretsiz bir biçimde kütüphaneye eklenebilir durumda.

Peki bu şahane oyuna nasıl sahip olacağız?

Epic Games Store’a ister masaüstü uygulaması, ister mobil cihazlarınız, isterseniz de tarayıcı üzerinden hesabınızla giriş yapın. Ardından anasayfadaki ‘Ücretsiz Oyunlar’ kısmında yer alan günün bedava oyununu bulun ve tıklayın. Sonrasında sayfanın sağ tarafında yer alan ‘Yükle’ butonuna tıklayın. Ardından yönlendirileceğiniz yeni sayfada ise ‘Sipariş Ver’ diyerek oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyin.

Elinizi çabuk tutun zira bu kez vaktimiz çok daha kısa.

Alıştığımızın aksine bu kez bir hafta gibi geniş bir zamanımız yok. Destiny 2: Legacy Collection yarın yani 14 Aralık Perşembe gününe kadar ücretsiz olarak kalacak. Sonrasında ise yerini şimdilik gizemini koruyan bir başka oyuna bırakacak. Ancak oyunu bir kez kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir