Wanda Nara ile kız kardeşi Ayasofya’da! ‘Aslan yengem’

Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, ünlü futbolcunun Galatararay ile tekrar anlaşması üzerine çocuklarıyla birlikte Türkiye’ye geldi.

İstanbul’dan yaptığı paylaşımlarla Türk sosyal medya kullanıcılarından büyük ilgi gören Wanda Nara, son yayınladığı fotoğraflarla bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı.

“KIZ KARDEŞİM TÜRKİYE’DE”

Kardeşi Zaira Nara ile birlikte Ayasofya’ya giden ünlü isim, başörtülü fotoğraflarını “Kız kardeşim Türkiye’de mesajıyla paylaştı.

Nara’nın kısa sürede 300 binden fazla beğeni alan gönderisine; “Aslan yengem”, “Çok güzelsiniz ikiniz de”, “Wanda Nara yakında Müslüman olur” , “Yengem Türkiye’yi tanıtıyor” ve “Tüm sülaleyi birbirine kattıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi story atan yenge vibe’ı” gibi binlerce yorum yapıldı.

ESNAFLA MUHABBET ETMİŞTİ

Öte yandan Wanda Nara, geçtiğimiz haftalarda da Eminönü’ndeki birçok dükkana uğramıştı. Kendisini tanıdığını ifade eden esnaf, Nara’ya; “Sürekli sizi izliyorum, sürekli Icardi’yi izliyorum. Icardi ile yatıp Icardi ile kalkıyorum” demişti.

Bir esnaftan başörtüsü almak için fiyat soran Nara, beklemediği bir cevapla karşılaşmıştı. Fiyatını sorduğu başörtüsüne esnaf, “Icardi’yi çok seviyoruz” diyerek bedava vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir